השכרת כיתה בקמפוס חוצות המפרץ חיפה:

השכרת כיתה - החלטתם לקיים ערב עיון? לקיים ישיבה בחדר ישיבות מרווח או לפתוח קורס חדש באזור חיפה? 

קמפוס חוצות מציע השכרת כיתה עבור: כנסים, קורסים, חדרי ישיבות, ימי הדרכה ועיון עם כיתות לימוד לפי צרכי הלקוח- כל שנותר הוא להיכנס לכיתה ולהתחיל ללמד!

אז מה באמת חשוב לבדוק לפני שהחלטתם לבחור בהשכרת כיתה?

מיקום:

המיקום מהווה חלק משמעותי מהשכרת הכיתה. מצד אחד חשוב שתהיה נגישות לתחבורה ציבורית וחניה בשפע ומאידך, מקום מרכזי עם שילוט ודרכי הגעה נוחים עבור התלמידים. כמו כן, נגישות לנכים חובה! 

תכולת הכיתה:

כל כיתה חייבת להכיל לוח מחיק עם טושים ומקרן להעברת חומרי הלימוד. כמו כן כסאות , שולחנות או כסאות סטודנט לפי בחירתכם, חשוב לוודא שלפי השכרת הכיתה שהיא מסודרת וממוזגת. רצוי שיהיה במקום לובי להפסקות עבור התלמידים עם שירותים נגישים במתחם.

נתקלתם בבעיה?

איש טכני מטעם המקום הוא לא פחות מחובה בהשכרת כיתה. המקום צריך להישאר מסודר ונקי כדי שגם התלמידים ייהנו מכל מפגש וללא תקלות. קמפוס חוצות מציע עבורכם השכרת כיתה ואו כיתת לימוד באזור חיפה בשיריון מוקדם עבור כל מטרה. עם הציוד הנדרש בכיתה ובקמפוס ועם ניסיון של למעלה מ 13 שנה בתחום. הקמפוס נמצא במיקום מרכזי בחוצות המפרץ , חיפה, עם נגישות לתחנת הרכבת והאוטובוס, כמו כן, חנייה בשפע למגיעים התחבורה ציבורית. במקום קיימת גם נגישות עבור נכים. הקמפוס נמצא במיקום אידיאלי לבאים מחיפה, הקריות, עכו, נהריה והעמקים.

ישנה אפשרות לבחור כיתה עפ"י כמות המשתתפים: כיתה עד 20 תלמידים וכיתה עד 50 תלמידים. כל כיתה מאובזרת בלוח , טושים מחיקים, מקרן לעבודה עם מצגת או מחשב אישי ועמדת מרצה. הכיתות ממוזגות ואפשרות לחלון נפתח.  בנוסף, בכיתות אפשרות לשולחנות וכסאות או כסאות סטודנט. את הכיתה ניתן לסדר לפי בחירתכם.
בנוסף, קיים לובי העומד לרשותכם לאורך כל המפגש, בלובי מוצע לתלמידים שתייה חמה או קרה ( כיבוד בנפרד) ושירותים נגישים באזור. בנוסף, לאורך כל המפגש מתלווה איש טכני צמוד למענה אנושי, תחזוקת המקום ותקלות טכניות.